Najbliższy ważny mecz rozgrywamy


Świetny występ chłopców na turnieju w Kórniku

article

W niedzielę 25 czerwca 2017 chłopcy z rocznika 2008 i młodsi wzięli udział w Turnieju IRMAL CUP w Kórniku. Oprócz gospodarzy, Kotwicy Kórnik zmierzyli się m. in. ze swoimi rówieśnikami z KKS-u Kalisz, Unii Swarzędz, Warty Poznań, a nawet Lecha Poznań.

Nasi zawodnicy już na początku turnieju pokazali się z jak najlepszej strony, wygrywając z Orlikiem Poznań 4:1. Szczególnie zacięty okazał się pojedynek z Lechem Poznań, w którym ulegliśmy ostatecznie 3:4. Równie emocjonujące było spotkanie z Gospodarzami, w którym dopiero bramka stracona w ostatnich minutach przesądziła, że w drugiej fazie turnieju nie zagramy o miejsca 1 – 4.

Ostatecznie ukończyliśmy rozgrywki na siódmym miejscu, a nasz zawodnik Jakub Cierniewski, który strzelił aż 16 bramek został uznany za jednego z sześciu najlepszych zawodników turnieju. Dużą skutecznością wykazali się też pozostali zawodnicy, prowadzeni przez kapitana, Cyryla Klawczyńskiego.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie, a ich rodzinom za doping w czasie meczów i gorące przywitanie po powrocie do Ostrowa. Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz występ w turnieju tej rangi.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor