Najbliższy ważny mecz rozgrywamy

Młodziki młodsze przegrały z Doruchowem

article

Zawodnicy naszego zespołu od samego początku podjeli walkę z przeciwnikiem. Drużyna z Doruchowa kontrolowała przebieg spotkania, Pomimo dobrej gry w bloku defensywnym i świetnej dyspozycji bramkarza Kuksu Szóstki Zębców rywalom udało się trafić dwie bramki, Nasi zawodnicy przeprowadzili kilka szybkich kontr które zagroziły przeciwnikom, niestety żadna z akcji nie zakończyła się bramką a przeciwnicy zdołali ustalić wynik pierwszej połowy na 0-2. Szybko stracony gol w drugiej połowie podłamał morale naszego zespołu, który próbując złapać kontakt bramkowy z drużyną przeciwną, zaryzykował i rozluźnił naszą formację defensywną co świetnie wykorzystali oponenci i podwyższyli wynik zawodów na 0-9. Naszym zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i walkę, która pozwoliła w niektórych momentach na grę z bardzo silnym zespołem jak równy z równym.

Zębców 6 Ostrów Wlkp. - LZS Doruchów 0:9

Skład: Filip Jakub - Jończak Fryderyk, Rauk Patryk, Welcer Cyprian, Kałużny Bartosz, Droszcz Kacper, Suchorzewski Nikodem, Pakuła Igor, Klichowski Kacper

Rezerwowi: Bendkowski Kacper, Leśnierowski Filip, Juszczak Kacper, Krawiec Nikodem, Szóstak Piotr, Klimczak Jakub