Najbliższy ważny mecz rozgrywamy


Współpraca z OVB Allfinanz

article

Mamy przyjemność oraz zaszczyt poinformować Państwa o rozpoczęciu współpracy pomiędzy firmą OVB ALLFINANZ a Klubem Piłkarskim KUKS Zębców .

OVB zajmuje się pośrednictwem w doborze produktów finansowych, takich jak plany oszczędnościowe dla dzieci i prywatne emerytury. Ponadto kompleksowo obsługujemy ubezpieczenia (komunikacyjne, firmowe, majątkowe, życiowe), w tym również dodatkowe ubezpieczenie dziecka, które chroni je również podczas treningów i rozgrywek w klubie. Korzystamy tylko z produktów renomowanych firm.

Na czym polegać będzie współpraca?

Nasza współpraca będzie opierała się o zasadę CASHBACK , co oznacza, że z każdego zawartego za naszym pośrednictwem produktu na rzecz Klubu będziemy zwracali kilka procent jego wartości (składki).

Przykład: mam polisę OC oraz AC w Ergo Hestii. Płacę 1500 złotych na rok. Przedłużam ubezpieczenie w Ergo Hestii (ten sam ubezpieczyciel ale za pośrednictwem OVB), nadal płacę 1500 zł (lub mniej). Natomiast 75 zł trafia na specjalne konto, z którego korzystała będzie drużyna mojego dziecka. Doradca OVB może również pomóc mi znaleźć bardziej korzystną ofertę u innego ubezpieczyciela.

W ten sposób możemy wspólnie zbudować budżet, który będzie w sposób ciągły zasilał Wasze konto. Uzbieraną kwotę przekazują Państwo (RODZICE!!!) na dowolnie określony przez siebie cel (np. dodatkowy sprzęt sportowy, dofinansowanie do wyjazdów lub obozów, stroje meczowe).

Aby nasza współpraca przebiegała w prosty sposób, dedykujemy do Państwa obsługi

Pana Arkadiusza Cierpke ,

dostępnego pod numerem tel. 793 589 975

lub mailem: arkadiuszcierpka@wp.pl

Ciesząc się na naszą współpracę

Pozdrawiamy

OVB Allfinanz

sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor