Najbliższy ważny mecz rozgrywamy


Orliki (2007) rozegrały ostatnie dwa mecze ligowe jesienią

article

W poniedziałek 16.10.2017 grupa Orlików (2007) na wyjeździe rozegrała mecz ligowy z Gorzyczanką Gorzyce Wielkie. Na samym początku meczu zagapiliśmy sie w obronie i straciliśmy jako pierwsi bramkę. Z każdą kolejną minutą meczu uzyskiwaliśmy jednak coraz większą przeagę by ostatecznie wysoko wygrać ten mecz.

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie - Zębców 6 I Ostrów Wlkp. 1:9

Bramki: Droszcz Kacper x2, Welcer Cyprian x3, Rauk Patryk x2, Suchorzewski Nikodem, Nabzdyk Damian

Skład:

Klimczak Jakub, Kliś Wiktor, Ferszt Oskar, Nabzdyk Damian, Rauk Patryk, Suchorzewski Nikodem, Welcer Cyprian, Droszcz Kacper, Berek Mikołaj

W ubiegły poniedziałek na własnym boisku podejmowaliśmy lidera rozgrywek - Akademię Piłkarską Ostrów. Ten mecz to istny rollercoaster w naszym wykonaniu. Jako pierwsi tracimy dwie bramki by po pierwszej połowie zejść z prowadzeniem 4:2, następnie w bardzo prosty sposób tracimy 5 bramek w 5 min., by w końcówce ponownie nawiązać walkę i zdobywać bramki. Pomimio porażki w tym meczu chłopcom należą się ciepłe słowa za ich postawę w tym meczu. Nawiązaliśmy walkę z drużyną dużo bardziej doświadczoną od nas, a długimi momentami potrafiliśmy zepchnąć ich do głębokiej defensyfy i finalizować swoje akcje zdobywając bramki.

Dziękujemy chłopcom tak ambitnej i dzielnej postawy w tym meczu!

Zębców 6 I Ostrów Wlkp. - Akademia Piłkarska Ostrów Wlkp. 10:6

Bramki: Droszcz Kacper x2, Suchorzewski Nikodem, Berek Mikołaj, Jończak Fryderyk, Augustyn Gabriel

Skład:

Filip Jakub, Augustyn Gabriel, Rauk Patryk, Welcer Cyprian, Suchorzewski Nikodem, Droszcz Kacper, Jończak Fryderyk, Nabzdyk Damian, Berek Mikołaj, Ferszt Oskar

Był to ostatni mecz w rundzie jesinnej w wykonaniu Orlików (2007). Wszystkim zawodnikom, którzy mieli okazję wystąpić w meczach ligowych serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek i ambitną walkę na boisku.

Zdjęcia: Małgorzata Ferszt

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor